מה להכין לקראת צילום הריון

mhkuo vrhui

רבות שואלות אותנו מה עליהן להביא לקראת צילום הריון. אנו תמיד אומרות "כלום, אלא אם כן את רוצה". ובכל זאת, מה כדאי להביא?

חזיה

אמנם הסגנון בצילום הריון מגוון ואנו חושפות ומסתירות חלקים בגוף לפי הסגנון ובהתאמה אישית. אבל, כמעט תמיד בית החזה יכלל בצילומי הריון מהסיבה הפשוטה שהוא נמצא בין הראש לבטן – שני חלקי גוף שכמעט תמיד נכללים בזמן צילום הריון. אמנם לא יראו את החזייה בצילום משום שמעליה את תתעטפי בפריט לבוש אחר, אך תמיכה טובה לחזה תעזור לנו ליצור מראה חטוב. לכן לא נזניח את איזור בית החזה. הביאי איתך, אם יש לך, חזיה ללא כתפיות בלבן, צבע גוף ושחור. אם אין לך בבקשה אל תרוצי לקנות אני בטוחה שאוכל להתאים לך חזיה בסטודיו.

איפור

הגיעי כבר מאופרת כמיטב יכולך על מנת שנוכל להקדיש את כל הזמן לצילומי הריון. אם אראה שאין לך מספיק הצללות והבהרות באיפור אתקן לך את האיפור לפני שנתחיל. הביאי איתך את האודם שאת אוהבת וגם לחות טבעית לשפתיים (ליפגלוס, Labello וכדומה) כדי שהשפתיים יראו מלאות ולא יבשות.

שיער

אין צורך לבוא עם תסרוקת מורכבת, אך סדרי את השיער כמו שאת הכי אוהבת: אם את אוהבת את עצמך אחרי פן או תילתול...לכי על זה.

גרביים ומכנסיים

מה, צריך? לא צריך, אבל אם יש עלייך זוג גרביים קפלי אותן נמוך כשעה לפני צילום ההריון על מנת לאפשר לרגל להיפרד מסימני הגרביים. כמו עם הגרביים, עדיף ללבוש כשעה לפני הצילום מכנס לא לוחץ, על מנת שלא יווצרו סימני גומי על הבטן. אני מציעה ליישם את שני הטיפים האלה על מנת שחומר הגלם שלך (אותו תקבלי על דיסק) כבר יהיה ראוי להדפסה. ואם לא הצלחת ליישם, לא נורא, ניתן לתקן בפוטושופ.

אביזרים וביגוד

לרשותך עומדת מלתחה מגוונת של אביזרים ובגדים, כך שאינך צריכה להביא דבר. אבל אם בכל זאת בא לך להביא איזה תכשיט או פריט שלדעתך יהיה יפה, הביאי אותו איתך לצילום הריון. יכול להיות שכבר יש לך איזה רעיון לתמונות הריון מסויימות ודווקא השרשרת פנינים שקיבלת מאמא שקיבלה מסבתא תעביר את המסר הזה שקרוב לליבך. ואולי זה בכלל הדובי שהיה לך כשאת היית קטנה... יש אין ספור רעיונות להפוך צילום הריון לאישי ומרגש ולכן אני פתוחה ומתעניינת ברעיונות שלך.

שיתוף הילדים

אם זה הריון שני, שלישי... תוכלי לשלב את ילדייך לצילום הריון משפחתי. אני ממליצה בחום להביא את הילדים כבר לבושים ומוכנים לצילום על מנת שנוכל להתחיל בצילומי המשפחה.

אשמח לענות על שאלות נוספות ולארח אותך בסטודיו.

שלך,

אפרת
סטודיו פרפרים בבטן
צילום הריון ילדים ומשפחה