בוק בת מצווה ובני מצווה

→לגלרית בני מצווה

הגעה לגיל מצוות זו תקופה מרגשת. תקופה שמסמלת את המעבר מילדות לבגרות. במהלך השנים האחרונות הפכו צילומי סטודיו לאייטם בין בנות המצווה. בדרך כלל הצילומים נערכים לפני המסיבה או יום ההולדת ומוצגים כמצגת תמונות ו/או כ- "בוק" מקצועי באירוע.סגנון הצילום הוא דינאמי וקליל ומשלב צילום בצבע עשיר וגם צילום בשחור לבן ובספיה (חום/לבן).

אשמח לארח אותך בסטודיו לחוויה בלתי נשכחת של פינוק וצחוק שלאחריה תקבלי מזכרת מדהימה מגיל המצוות.

מה צריך להביא
הסטודיו שלנו מאובזר בכובעים, צעיפים, תכשיטים ואביזרים רבים נוספים העומדים לרשותך בעת הצילום. אנו ממליצות גם להביא איתכן אביזרים מעניינים הנותנים מימד אישי לצילום, למשל: נעלי בלט - אם את אוהבת לרקוד, כדור עף – אם את בנבחרת, בגדים שיפים בעינייך וכדומה כיד הדימיון... בסטודיו תוכלי להינות ממיטב ציוד הצילום והתאורה בתחום הפורטרטים ולהתידד עם הצלמת שלנו, לה עין רגישה לצילום אומנותי וצעיר.

מה כוללת חבילת הצילום?
הצילומים עורכים בין שעה לשעתיים וחצי (תלוי בחבילת הצילום שתבחרי). לאחר הצילום אנו מעבדות את התמונות בתוכנה מקצועית ועורכות עבורך דיסק מתנה הכולל את כל התמונות שצילמנו. תוכלי לבחור מבין מגוון תמונות צבעוניות, שחור-לבן, חום-לבן (sepia) וצביעה אומנותית. התמונות הנבחרות ישולבו בבוק מקצועי בו כל דף יעבור עיבוד ועיצוב ייחודי ויודפס באלבום איכותי.