אהבה ממבט ראשון...

לקום בבוקר עם חיוך בידיעה שהיום אני אצלם חיוך של ילד, הריונית המצפה לפגוש את עוברה, בת- מצווה החוגגת את היותה נערה בוגרת או משפחה החווה רגעי אושר אינטימיים אשר יונצחו במצלמתי. איזו התרגשות! זה אכן התגשמות של חלום עבורי.

מאז היותי ילדה החזקתי במצלמה, התנסיתי בפיתוח פילם במעבדה הביתית שלי, טיילתי בעולם ותיעדתי אנשים מקומות ורגעים בזמן. במהלך השנים עבדתי במקצועות אחרים: גרפיקאית, בונה אתרי אינטרנט ואפילו מטפלת ברפואה סינית. לשם תחביב בלבד עסקתי ביצירת אומנות מודרנית. ככל שעבר הזמן גמלה בי ההחלטה להפוך את הצד היצירתי שבי למרכזי בחיי. עשיתי מעשה ונרשמתי ללימודי הצילום. נפתח בפני עולם שלם של קסם, מצאתי עצמי מסתובבת בכל מקום עם מצלמה ביד. בלתי נפרדות. החלטתי להמשיך בלימודי הצילום בצורה מקצועית ב"סטודיו גברא" לצילום בתל אביב. גיליתי כי אני אוהבת לצלם אנשים. הבעות פנים, רגשות, שפת גוף. גיליתי גם כי כאשר אני מצלמת אנשים – הכול מסביבי נעלם. הכול מתרכז בנקודה אחת בזמן, באדם אותו אני מצלמת. וואו זה מדהים. חיי השתנו.

כעת, גרה בישוב קדימה אשר בשרון, עם בעלי וילדנו, נושמת את הצילום, ומחכה בשמחה לבואכם לסטודיו שלי,כדי להנציח את הרגעים הקסומים שלכם בזמן.

אפרת גל-און.

 

צילום הריון בסטודיו

צילום הריון הוא חוויה אינטימית ומרגשת ולכן צילומי ההריון נערכים בסטודיו מעוצב ויפה המתפרס על פני 125מ"ר מפנקים ,ומאובזר בפריטי לבוש מיוחדים לצילום הריון, חדר הלבשה ופינת אירוח. לרשותך עומד מיטב ציוד הצילום והתאורה בתחום הפורטרטים ומגוון רקעים - מרקע שחור  ואפור ועד רקע בהיר . בעזרתם נוכל ליצור צילום הריון מעניין ומגוון, ובשילוב עם אביזרים, בדים ופרטי לבוש נערוך עבורך אלבום הריון הנותן השראה ומרגש כל מתבונן.

השם של הסטודיו, פרפרים בבטן, מגלם את ההתרגשות שבהריון ואת התחושה המדהימה של תנועות התינוק בבטן. זו ההתרגשות של הציפייה מהלא נודע, ההתרגשות שלהיות הורה בפעם הראשונה, השנייה, השלישית..., החשש והשימחה יחד, והחיבור הכל כך מיוחד הזה שמתעצם ומתגבר כשמרגישים תנועות בבטן. זו המהות של הסטודיו.

אני אוהבת צילומי הריון המדגישים גם את הקשר בינך לבין הבטן וגם את הנשיות שלך. האיזון והיכולת להראות בתמונות הריון את כל ההבטים של ההריון הוא מה שיוצר אלבום יפה ומגוון. זוגות הם תענוג מיוחד לצלם. הקשר בין בני הזוג וההריון מרגש מאוד כשלעצמו ובאופן טבעי מתבטא בצילום.

זה הזמן שלך להירגע ולתת לעדשת המצלמה להנציח את הרגש והציפייה שלך לקראת המפגש איתו/ה...

צילום ילדים, משפחה ונוער בסטודיו

הרבה אהבה מוקדשת לנושא של צילום ילדים וצילום משפחה. הסטודיו מותאם ומאובזר גם לגיל הרך. בסטודיו ישנם משחקים  ואביזרים המתאימים לצילום ילדים וכמובן חימום מוגבר לצורך צילום תינוקות (שאז יש צורך לחמם מאוד). צילום ילדים נערך מגיל 4 ימים, והסגנונות לצילום ילדים משתנים בהתאם לגיל התינוק או הילד. חשוב שהצילום עצמו יהיה חוויה כייפית ואז, כמובן, החיוכים באים מעצמם...

אני מזמינה אותך לבקר בגלרית תמונות הריון, בגלרית תמונות ילדים ובגלרית תמונות בני מצווה. כמובן אשמח גם לארח אותך בסטודיו.