צילום הריון של מפורסמות

המשך מעמוד 1...דמי מור וסינדי קרופורד

צילום הריון - מוניקה בלוצ'יהמפורסמת הבאה שערכה צילום הריון ושווה להזכירה היא לדעתי מוניקה בלוצ'י. בשנת 2004, בחודש השישי להריונה, הופיעה מוניקה בלוצ'י בשער של ואניטי פייר. כאחת הנשים היפות (לטעמי) אין ספק שההריון רק הדגיש את הנשיות והעדינות שבה.

מה שאני מאוד אוהבת בתמונה הוא המסר הכמעט פסיבי. בהשוואה לצילום הריון של דמי מור אשר עמדה זקופה וצולמה מזוית נמוכה, מוניקה הצטלמה מזוית גבוהה, דבר הגורם למצטלמת להיראות פסיבית ורכה. צילום ההריון של דמי מור שהיה מנמוך נועד לשדר עוצמה ופמיניזם.


צילום הריון - בריטני ספירסעוד כוכבת של צילום בהריון היא בריטני ספירס. באוגוסט 2006 על שער המגזין בזאר, התקשטה בריטני במחרוזת ענק ותו לו. רק שתי ידיה מכסות, עד כמה שהיה ניתן....

הפעם מגובה העיניים, צילום הריון פשוט וכנה ומלבד המחרוזת (שלטעמי היתה גדולה מדי) מקסים. זה הריון שני גם לבריטני והיא נראית מהמם. אין לי ספק שהרבה ליטוש הושקע בתמונה זאת שכן מי מאיתנו יכולה לשבת על שולחן כשכל כובד משקלה נמצא על הירכיים ואין צלוליטיס, אפילו לא קצת.


צילום הריון - מילה יובוביץ'בנובמבר 2007 הצטלמה מילה יובוביץ' לשער המגזין ג'יין. הפעם צילום הריון צנוע יותר (יחסית לאחרות), לפחות במובן הזה שרואים... אבל לא בדיוק... מצד שני אני חושבת (אבל שוב המדובר בטעם אישי) שאם היו קצת יותר כיווצים בבד באזורים מסויימים, התמונה היתה יותר יפה. השימוש באור המופק מחלון הוא טכניקה אהובה עלי ומשווה לכל תמונה מראה מלאכי, אבל נדמה לי שהתמונה הזאת היא קצת פיספוס. אני חושבת שבטן גדולה יותר היתה מצטלמת כאן טוב יותר וגם יותר יפה באלבום תמונות.

באופן כללי, בעריכת תמונות הריון בסגנון חושפני, אנו הולכות על חבל דק בין פרובוקטיבי לענוג ומעודן. בסגנון כזה, היכולת של הצלמת ליצור איזון ולסגנן את ההעמדה, היא קריטית ולכן חשוב לבחור צלמת הריון שמבחינה בכך.


צילום הריון - מירי בוהדנהלאמיתו של דבר, מירי בוהדנה שלנו ערכה צילום הריון בסגנון יותר צנוע. עם כותונת לילה כתומה מתנופנפת ובטן דיי גדולה כבר, הצטלמה מירי בוהדנה במרץ 2007 עבור פנאי פלוס. היא לא חשפה הרבה, מה שמחזק את הגישה של "פחות זה לפעמים יותר".


צילום הריון - קריסטינה אגילרהולקינוח, קריסטינה אגילרה שקישטה את שער המגזין מרי קלייר בינואר 2008 בצילום הריון שזוף ומחמיא. וכמו שנאמר, גם יפה וגם אופה

(אומרים באנגלית - She’s got a bun in the oven)

אז שיהיה בתאבון...


כתבה:
אפרת גל און, צלמת הריון
סטודיו פרפרים בבטן
צילום הריון ילדים ומשפחה