הטרנד של צילומי הריון : כתבה ששודרה בחדשות ערוץ 10 בנושא טרנדים בתקופת הריון

נגה ניר-נאמן, כתבת חדשות ערוץ 10, ביקרה בסטודיו פרפרים בבטן על מנת לסקר מהם הטרנדים בתקופת ההריון. ניתן לצפות בכתבה ששודרה בקישור הבא: פרפרים בבטן בחדשות ערוץ 10. לנוחות ציבור כבדי השמיעה, ניתן גם לקרוא את המלל של הכתבה למטה:

פתיח: אם אתם בהריון, כן גם אתם, אלו שמחזיקים לנו את היד, זו כתבה בשבילכם.

יציקת גבס על הבטן בהריון כבר עשיתם? קבעתם עם צלמת הריון? ומה בקשר לחווית התלת מימד? הסרט כבר אצלכם?

אז כן, אם פעם להיות בהריון הסתכם בעיקר בביקורים אצל רופא הנשים, שקילות חודשיות, ובגדים שלא היית נותנת אפילו לחותנת שלך, היום מגלגל שוק ההריון, עוד לפני שהתחלתם לחשוב על קניות לתינוק, עשרות מיליוני שקלים בשנה. על מה גורמים לנו לבזבז את הכסף ומה חייבים לדעת אם אתם ממש רוצים להיות בעניינים? נגה ניר נאמן מביאה את הטרנדים הלוהטים של חווית ההריון.

נגה: לרגע המופלא הזה מחכים תשעה חודשים שלמים. חיים חדשים מגיחים לעולם, מהרגע שהם בחוץ הכל משתנה. שלושה וחצי קילו של אושר צרוף, הקטנים האלה הופכים בשנייה אחת למרכז החיים. אבל לחיוך הזה שהם גרמו לנו, קודמים 40 שבועות של הריון, הקאות, צרבות, כאבי גב, ורידים, בחילות, עייפות, וכמו בכל ענף משגשג בשוק, יש מי שיודע לתרגם את הניסיון שלנו להתעלם מהקשיים לכסף. ברוכים הבאים לתעשיית ההריון.

נגה: בעצם עשית את כל הטרנדים האפשריים? בואי נעשה לך צ'ק ליסט: צילומי הריון – V, פיסול- V, יוגה להריון- V, סקירת תלת מימד- V. בזמן שהגבס מתייבש על הבטן של איילה, זה הזמן להציץ לבוק ההריון שלה, בוק צילומי הריון. אם דמי מור וסנדי קרופורד עושות את זה, גם אנחנו יכולות.

ענת קלפוס: שלום. היי טל נעים מאוד. בואי ...איזה יפה....

נגה: ככה זה עובד- לקראת סוף ההריון, בתוך לו"ז ההכנות ללידה, שבוע 39 במקרה של טל, מגיע התור לביקור בסטודיו לצילום.

ענת: אני אראה לך את הסגנונות ואני רוצה לראות למה את מתחברת . משהו כזה שהוא חצי פתוח? את רוצה עם בטן בחוץ או...?

טל: חלק מהתמונות בחוץ, אני אשמח גם שחלק יהיה סגור, שאפשר יהיה לשלוח לדודה.

ענת: משהו כזה, שיילך טוב עם השיער האדמוני שלך? ואח"כ אולי נעשה משהו עם שיפון, קצת יותר נשי. הכל מהמם, אבל זה יהיה קצת יותר. אני חושבת שבהריון כתפיים זה אחד החלקים היותר יפים אצל האישה, ואנחנו רוצות להראות אותן כמה שיותר. בסדר? בואי ננסה ואני אכוון אותך כל הזמן.... עכשיו את יכולה גם להסתכל על הבטן... יופי, יש לך את זה טל.

טל: זה מאוד מביך.

נגה: מביך? למה?

טל: לא יודעת, חושפני כזה....סיטואציה לא מוכרת.

נגה: אז למה לעשות את זה?

טל: אני רוצה את המזכרת. אני חושבת שצילומי הריון זה דבר יפה וזמני, וכדי שישארו תמונות הריון יפות צריך לעשות את המאמץ הכרוך בזה.

נגה: עלות הבוק המקצועי אלף מאתיים שקלים בממוצע ואפשר גם לצרף את הבעל או לפחות לנסות.

נגה: מי הנשים שמגיעות אלייך? צפוניות שיש להן כסף?

ענת: לא ממש לא. זה מצחיק אבל אי אפשר להצביע על קבוצת אוכלסיה מסויימת שעושה צילומי הריון. מגיעות אלי בנות מכל הארץ, מצפת ועד דימונה, בנות עשרים ובנות ארבעים שזה ההריון האחרון שלהם.