שאלות נפוצות בנושא צילום הריון, צילום ילדים, צילום משפחה, וצילום בני מצווה

→לחצ/י כאן למחירון


במה אנו שונים מצלמים אחרים?

סטודיו מקצועי: כיום קיימים בארץ רק קומץ צלמים שהם ותיקים המבצעים את הצילומים בסטודיו מקצועי ולא בחדר בדירת מגורים. הסטודיו שלנו מקצועי, מרווח ואלגנטי וכולל את המרחב והציוד הדרוש להעניק לך ולמשפחתך חוויה מפנקת בצילום הריון וצילום ילדים מגוון ואיכותי.

מלבד הניסיון המקצועי, מלווה אותי גם הניסיון האישי שלי כאמא וממנו אני שואבת את הרגישות והסבלנות הנחוצה על מנת ליצור חווית צילום מרגשת ומהנה. לרשותך צלמת מנוסה ומעצבת אלבומים מקצועית. כל אחת מאיתנו מתמחה בתחומה ולכן גם הצילום וגם העריכה והעיצוב הינם מהטובים ביותר.

הסטודיו מתפרס על פני 125 מ"ר מפנקים הכוללים חדר הלבשה, חדר אירוח ומשחקייה גדולה לילדים. לרשותך ציוד צילום מקצועי, רקעים מגוונים ופריטי לבוש מקוריים, המבטיחים צילום איכותי ומחמיא.

משום שהסטודיו ערוך לצלם ולארח גם ילדים ותינוקות (מגיל 4 ימים) ומשום שההתמחות שלי כוללת גם צילום הריון וגם צילום ילדים ומשפחות, מובטח לך אצלנו בית חם לצילומי ההמשך שלך עם הילדים והמשפחה.


מה כולל צילום הריון, וצילום ילדים ומשפחה?

צילום הריון, ילדים ומשפחה כולל צילום בסטודיו, עיבוד וליטוש לתמונות בפוטושופ, כל קבצי התמונות שצילמנו ערוכות בעריכה בסיסית, מגוון תמונות בצבע, שחור-לבן, חום-לבן (sepia) וצביעה סלקטיבית. לפירוט החבילות ומחירון, לחצ/י כאן.


מה עלות הצילומים וכיצד ניתן לשלם?

פירוט החבילות והמחירון נמצאים בדף מחירון צילום הריון ילדים ומשפחה.


האם אפשר לשלב את הבעל או הילד/ה בצילום הריון?

בשמחה


האם ניתן לרכוש שובר מתנה לצילום?

ניתן לרכוש שוברי מתנה לכל סוגי הצילום. אנא צרו איתנו קשר.


מה צריך להביא לצילום?

לא צריך להביא דבר. הסטודיו מאובזר בבגדים, פרטי לבוש מיוחדים ומגוון אביזרים ותכשיטים. אם יש לך בגד או פריט אחר שיפה בעינייך את מוזמנת להביא אותו ונשלב גם אותו בצילום. ניתן לקרוא עוד על איך להתכונן לקראת צילום הריון.


האם תמונות ההריון המוצגות באתר הן של דוגמניות?

תמונות ההריון באתר אינן של דוגמניות אלא שהצילום בסטודיו מחמיא. התמונות שאת רואה באתר משקפות את האיכות והיצירתיות להם את יכולה לצפות גם בצילום שלך. אני מקפידה לחדש ולגוון את הבגדים והאביזרים בסטודיו על מנת שכל אלבום יהיה יצירה ייחודית.


האם צריך להתאפר?

התאורה בסטודיו רכה ומחמיאה ולכן אין צורך באיפור מקצועי. איפור רגיל וסידור שיער מוסיפים מאוד ואני ממליצה לך להתכונן לפי טעמך האישי. חשוב שהאיפור יתאים לסגנון שלך, לכן אם אינך אוהבת איפור כבד, התאפרי איפור עדין.


איזה רקע מומלץ?

צבע הרקע הוא עניין של העדפה והתאמה אישית. בכל צילום הריון אני מגוונת רקעים על מנת ליצור מגוון תמונות הריון. אם את מעוניינת במראה דרמטי ושילוב של הצללות, אני ממליצה על רקע כהה. לצילום ילדים או צילום בו האור "שוטף" את הרקע, אני ממליצה על רקע בהיר כמו לבן ואפור, ולצילום תינוקות קטנים מאוד בשילוב עם הורה אני ממליצה על רקע כהה לאפקט אינטימי. בכל אופן, כאשר תגיעי לסטודיו אוכל להתאים רקעים עבורך.


באיזה שבוע מומלץ להצטלם?

כל אישה מתפתחת באופן שונה במהלך ההריון. יש נשים שהבטן יוצאת אצלן מוקדם ויש כאלה שמאוחר יותר. בהריון שני, שלישי... הבטן יוצאת בשלב מוקדם יותר. באופן כללי, הזמן האופטימלי להצטלם אצל רוב הנשים הוא בין שבוע 28 לשבוע 36. בהריון תאומים, אפשר להצטלם כבר משבוע 26. אני ממליצה לא לחכות לשלב טרום לידה שכן הבטן אז תתחיל להנמיך גובה. כדאי לתאם צילום מראש על מנת להבטיח מקום.


תוך כמה זמן מקבלים את התמונות?

תוך שבוע עד שבועיים תוכלי להינות מהתמונות שלך.


חוץ מצילום הריון ומשפחה, איזה עוד צלמים נותנים לכן השראה?

אחד הצלמים האהובים עלי שמו ג'קי סויקיס ואיכות ומגוון הצילומים שלו הם מהטובים שאנו מכירות. תוכלו להינות מתמונותיו באתר soikis.co.il