צילום הריון: כיצד לבחור צלם / צלמת הריון?

צילום בהריוןהנה עברו להם כבר שבעה חודשים מתחילת ההריון וכבר מקשטת אותך בטן עגלגלה. אמנם כבר ביקשת מבעלך, אחותך חמותך (וכל מי שאפשר) לצלם אותך בכל מיני זויות כדי שתהיה לך מזכרת מתקופה מיוחדת זו, אבל, אולי זה לא בדיוק יצא כמו שקיווית. אז גלשת וגלשת באינטרנט כדי להתרשם מאפשרויות צילום אחרות, ועכשיו מתחילה התלבטות חדשה - איך בוחרים צלם או צלמת הריון?

אנסה לתת לך כמה רעיונות שיסייעו לך בחיפוש אחר צלם או צלמת הריון מתאימים:

איכות ואחידות של צילום הריון

כיום קיימים בשוק שפע של צלמים, חלקם צלמי הריון מזה שנים רבות וחלקם צלמי הריון שרק החלו לגעת בתחום. כל צלם מביא איתו ראייה צילומית שונה ואיכות עבודה שונה. כדאי לבחון לעומק את כל תיק העבודות שצלם מציג באתר שלו בתחום צילום הריון. חפשי אחידות באיכות הצילום כדי לוודא שאותו צלם או צלמת הריון מסוגלים לשחזר את האיכות שראית באתר שלהם במסגרת צילום הריון שלך.

סגנון צילום

לכל צלם או צלמת הריון סגנון צילום שונה. היכולת של צלמים להפיק תמונות הריון בהן את נראית יפה וחטובה תלוי ביכולת שלהם להתאים את סגנון הצילום לנתונים האישיים שלך ולא לכפות עלייך סגנון צילום שאולי לא מדגיש את מיטב הנתונים שלך. כאשר את בוחנת תיקי עבודות של צלמי הריון, הסתכלי על המצולמת ונסי לחשוב האם התמונה משקפת את מיטב הנתונים של המצולמת, או שמה התמונה אינה מחמיאה לה.

יצירתיות הצלם או הצלמת

לכל אחת טעם שונה. חשוב שצלמי הריון יזרמו עם הטעם האישי שלך ולא ההיפך. מצד שני, כדאי שיהיו לו או לה מספיק רעיונות עלמנת להציע לך מגוון מעניין לאלבום הריון.

תמונות בצבע

אני יודעת שמכיוון שהמצלמה הביתית שלך מצלמת תמונות בצבע, הנטייה היא לרצות תמונות בשחור/לבן או ספייה (חום/לבן) ולוותר לחלוטין על תמונות צבעוניות. הנה נתון שאולי לא ידעת – הרבה יותר קשה לצלם להפיק תמונות צבע איכותיות מאשר תמונה נטולת צבע. לכן, הרבה צלמים אינם מציעים תמונות צבע בכלל. שימרי לעצמך את האופציה להחליט אם את מעוניינת גם בתמונות צבע, משום שממילא כל הצלמים מציעים גם תמונות בשחור/לבן.

המשך לעמוד 2... "כיצד לבחור צלם / צלמת הריון" מחירים, אביזרים, ושילוב בני הזוג