צילום תינוקות וצילום ילדים

→לגלרית הילדים

צילום תינוקות וכמוהו צילום ילדים הם חוויה מרגשת להורים וגם לי כצלמת. הסטודיו מתמחה בצילום ילדים, תינוקות ומשפחה ואני עושה זאת מתוך אהבה רבה. חשוב לי, כמו גם לך, להפיק תמונות ילדים שמחות ומרגשות שיעלו על פנייך חיוך רחב.

לרשותך סטודיו לצילום מקצועי המאובזר ומותאם לגיל הרך, וכולל עמדת החתלה, הפעלה ומשחקים.

צילום תינוקות (פעוטות)
תינוקות כל חודש משתנים... מפתיעים אותנו עם פרצוף חדש וצליל לא מוכר. אם היינו יכולים היינו מתעדים כל תוואי בדרכם אל הילדות והבגרות. כל חודש מסמן אבן דרך בהתפתחותם של תינוקות וצילום תינוקות משתנה בהתאמה. צילום תינוקות בדרך כלל משלב את ההורים, מבטא את הקשר, האהבה והתמימות. כמו כן צילום תינוקות משאיר הרבה מקום לביטוי האישי של תינוקך, הבעות פנים מצחיקות, מבטי תהייה ותאורה אומנותית ורכה המשרה אווירה אינטימית ושלווה.

ציור הריוןצילום תינוקות (עמידת גחון, ישיבה ועמידה)
בשלב זה כבר ניתן ממש לראות ניצני אופי. בין אם היא/הוא ביישנים או שובבים צילום ילדים ותינוקות הוא אקטיבי ונועד לרגש ולהפעיל שכן אז - החיוכים באים מעצמם... בכל שלב בהתפתחות המוטורית שלהם ניתן להפעיל את הילדים באופן שונה. בצילום ילדים ניתן לשלב אביזרים וצעצועים, כובעים ורקעים על מנת ליצור מגוון תמונות מעניין.

צילום ילדים
צילום ילדים הוא דינאמי ומשעשע. אני מזמינה את הילדים לבוא ולהשתולל – לקפוץ, לרקוד ולעשות פרצופים למצלמה. בצילום ילדים ניתן לשלב כובעים יפים ומצחיקים, צעיפים, חצאיות, כדורים ואביזרים רבים, כולם נמצאים כבר בסטודיו. גם ילדים גדולים מוזמנים להצטלם – לקראת בר/בת המצווה או סתם צילום ילדים למזכרת... אתם מוזמנים לחוויה מרגשת שנועדה להנציח את הצחוק, השובבות והתמימות.

צילום משפחה
בין אם אתם משפחה קטנה או גדולה עם ילדים קטנים או בוגרים, תמונות משפחתיות הם כמעט מוצר נדיר – היות ותמיד אחד מההורים צריך לשמש כצלם. צילום משפחה הוא הזדמנות לשתף את כל בני המשפחה למזכרת ולחוויה משותפת.

אני מזמינה אתכם להתרשם ממגוון החיוכים בגלרית תמונות ילדים הכוללת גם צילומי משפחה.