צילומי הריון מקוריים

מה הזמן הנכון לצילומי הריון?

בחירת הזמן המדויק לצילומי ההיריון היא חלק חשוב מאד בתהליך. רצוי שלא לבחור את אחד מחודשי ההיריון המוקדמים, שם היופי והקסם שבהריון אינם באים לידי ביטוי באופן המיטבי, ומאידך לא לעשות את זה בהריון מתקדם במיוחד שעבור נשים רבות הוא תקופה פחות נוחה וקלילה. מומלץ לבחור בזמן המדויק בעבורך כאשר גודל העובר מתאים מצד אחד ומצד שני את מרגישה הכי בנוח שאפשר.

מחפשת צילומי הריון מקוריים? הנה כמה דוגמאות שצילמנו

צילומי הריון מקוריים עם ילדים

אין ספק שאם כבר יש קטנטנים בבית, אפשר לשדרג בקלות את חווית צילומי ההיריון ולתעד את ההתרגשות הרבה שלהם לקראת הלידה ואת התגובות המופתעות שלהם לתזוזות העובר יחד עם אמא והבטן שהולכת ומתעגלת לה. מחשבה משותפת שלך יחד עם הילדים על רעיונות מיוחדים לתמונות מביאה ברוב המקרים את התמונות המקוריות והמרגשות ביותר.

צילומי הריון מקוריים בטבע

הריון הוא דבר כל כך טבעי ומרגש, מה שהופך בקלות את הצילומים בטבע לדרך המושלמת לבטא את זה. אנו נשמח לעזור לך לבחור את המיקום המדויק והנכון ביותר בעבורך, בו תרגישי הכי נינוחה וטבעית שאפשר. כי הכי כדאי לעשות את צילומי ההריון בטבע שלך!

יש לי 9 שנים ניסיון בצילומי הריון, דברו איתי ונבחר רעיונות מקוריים!

תגללו קצת למטה, שם אני מספר על עצמי בהרחבה

השאירו פרטים בטופס ואשוב אליכם בהקדם

שלושה טיפים מנצחים לצילומי הריון מקוריים

אחרי ניסיון של שנים רבות בצילום הריון והריוניות רבות ומקסימות אותן זכינו ללוות, ריכזנו בעבורכן את שלושת הטיפים החשובים ביותר ליום הצילום המושלם:

תחשבי בתוך הקופסא

בעיקר כשמדובר על צילום הריון בבית ובחצר, שימוש באלמנטים נגישים ונוחים יכול להפוך תמונות טובות לתמונות מעולות ויצירתיות במיוחד. כך למשל אוזניות המוצמדות לבטן ההריונית יכולים להפוך בקלות לדרך מיוחדת לנסות ולהקשיב לתינוק שבדרך.

בצעי סיעור מוחות משותף על אסוציאציות הקשורות לבטן ותקשורת עם העובר

בהחלט כדאי לערב את בני המשפחה ובמיוחד את הילדים בתהליך החשיבה לקראת יום הצילום ולשמוע מהם איך הם ירצו להצטלם. תופתעי לגלות כמה רעיונות מקוריים ומיוחדים הם יציעו שכלל לא חשבת עליהם. דוגמא נפלאה שהעלה ילד מתוק בעבר היא לחבר חוט ו"לדבר" בטלפון הצעצוע שלו עם אחותו הקטנה שממש בקרוב תגיח לאוויר העולם.

התייעצי עם צלם מקצועי

בכל מקרה מומלץ תמיד לקבל את הזווית של צלם מקצועי, שהוא זה שלמעשה מוביל ומכוון את יום צילומי ההיריון. כך תוכלי לקבל בקלות מידע חשוב על מה עובד יותר ומה פחות, איזה מיקום הכי יתאים לאופי שלך ומתי הכי נכון לך לעשות את זה.

לקוחותיי ממליצים

שקופית קודמת
שקופית הבאה

נעים מאוד

נתנאל תבל עם המשפחה

שמי נתנאל תבל, נשוי לדנית ואב לדניאל יניב. בעל עסק לצילום מירושלים. בעל תואר בפוליטיקה ותקשורת מהמכללה האקדמית הדסה, אך למרות זאת, הדבר שמאפיין אותי מכל הוא האהבה למצלמה וליצירת הזיכרונות לאנשים ברגעים המרגשים של חייהם. המצלמה מלווה אותי מאז שאני זוכר את עצמי ויחד איתה, אני מנציח כל מה שנמצא סביבי. כבר 9 שנים (מתוכן שנה וחצי בניו-יורק) שאני מצלם אירועים, זוגות בהריון, תינוקות ומשפחות באופן קרוב ומקצועי ואני נהנה מזה בכל פעם מחדש! עם הניסיון שצברתי, הציוד הכי חדיש, חדוות היצירה ותחושת השליחות שקיימים בי, אני (ואנשי הצוות היקרים הפועלים לצידי), מבטיח להפוך כל יום צילום או אירוע לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת – עבורכם!

נגישות