צילומי הריון

→לגלרית הריון

אני מבינה מה מתרחש בתוכך, מה כואב לך ומרגש אותך עכשיו, כמה זה חשוב לך לקבל תמונות הריון מיוחדות ויפות. הכול בסטודיו הוכן עבורך, כדי שתרגישי וכדי שתיראי הכי נשית ויפה. אנחנו עובדות יחד, כמה זמן שנדרש, על מנת שנגיע לתוצאות היפות והמחמיאות ביותר.

נשמח לארח אותך בסטודיו לחוויה בלתי נשכחת, במהלכה ננציח את הרוך והיופי המתפתח בתוכך בתמונות הריון מרגשות ונותנות השראה. במהלך הצילום תוכלי לבחור מבין התלבושות, האביזרים והתכשיטים בסטודיו על מנת ליצור אלבום הריון מגוון ושובה.

עומד לרשותך מיטב ציוד הצילום והתאורה בתחום הדוגמנות והפורטרטים ועין רגישה לצילום אומנותי. תוכלי להצטלם בסטודיו ולשלב את בן זוגך וילדייך. לאחר הצילום נעבד את התמונות בתוכנה מקצועית ונערוך עבורך דיסק מתנה הכולל את כל התמונות שצילמנו. תוכלי לבחור מבין מגוון תמונות הריון צבעוניות, שחור-לבן, חום-לבן (sepia) וצביעה סלקטיבית. מהתמונות שתבחרי, נעצב לך בוק הריון מקצועי בו כל דף יספר, ללא מילים, את סיפור האהבה והמסע המרגש שלך אל ההורות.

סגנון הצילום הוא נינוח וזורם. לכן הלבטים שלך או המבוכה (אם ישנה), כל אלה ייעלמו באופן טבעי במהלך המפגש. את תראי שאת לא צריכה להיות דוגמנית עלמנת שיהיו לך תמונות הריון מדהימות.

את מוזמנת לצפות בגלרית תמונות הריון המציגה תמונות הריון של נשים שהינן בשבועות 30-39 להריונן. כמו כן, את מוזמנת לקרוא עוד על הנושא בכתבה צילום בהריון.

לפרטים נוספים על חבילות צילומי הריון, בקרי בדף חבילות צילום.