צילומי ניו בורן

המתוק או המתוקה שלכם הגיחו לאוויר העולם והכל התמלא ברגע באחד באהבה ובאור גדול. ואם עוד לא נפל האסימון, שכל הרגעים המתוקים והמיוחדים עם הבייבי, לא חוזרים, כנראה שהוא ייפול ממש בעוד רגע. בדיוק בגלל זה צילום ניו בורן הוא לא רק חוויה מגבשת ומרגשת בימים הראשונים של המשפחה החדשה, אלא גם דרך מעולה ליצור זיכרונות מתוקים מהימים הראשונים של התינוק.
צילומי ניו בורן עם אבא
ניו בורן - צילום מקרוב
צילומי ניו בורן - אם ובן

את צילומי הניו בורן שאנו מציעים בסטודיו פרפרים, תוכלו להתאים לרצונות שלכם במדויק ולבחור באחד מתוך מגוון קונספטים מיוחדים. בתור אבא, אחד הדברים החשובים לי בזמן הצילום הוא תחושת הנינוחות שלכם ההורים והרגשה שהכל מתנהל איך שאתם מדמיינים. לכן, אני מקפיד להיות קשוב עד הסוף לבקשות ולרצונות שלכם ובעיקר עובד בעדינות וברגישות המקסימלית עם הבייבי המתוק שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי כל חלק בצילום נעשה אך ורק כאשר המתוק או המתוקה מרגישים בנוח, רגועים ונינוחים.

צילום ניו בורן באירוע
צילומי ניו בורן מקרוב עם אבא
צילומי ניו בורן מקרוב עם אמא

מחירים וחבילות לצילום ניו בורן

עם ניסיון של 9 שנים, בנינו חבילות לצילומי ניו בורן במחירים נוחים לכל כיס. אתם מוזמנים לבחור את החבילה שהכי תואמת לצרכים שלכם, ואם יש לכם שאלות נוספות, נשמח לענות!

צילום ניובורן - מחיר חבילת Basic

600-700
 • צילום בסטודיו או בבית, כולל אביזרים מתאימים
 • עריכה מקצועית לכ- 70 תמונות
 • מסגרת דקורטיבית במתנה
 • ניתן להזמין אלבומים מעוצבים בעלות נוספת
 • כל התמונות ינתנו על גבי האפליקציה המיוחדת של הסטודיו שתאפשר לכם לצפות, להוריד ולשתף את התמונות בכל הפלטפורמות שתרצו

צילום ניו בורן - מחיר חבילת Gold

850-900
 • צילום בסטודיו או בבית, כולל אביזרים מתאימים
 • עריכה מקצועית לכ- 90 תמונות
 • מסגרת דקורטיבית גדולה במתנה
 • ניתן להזמין אלבומים מעוצבים בעלות נוספת
 • כל התמונות ינתנו על גבי האפליקציה המיוחדת של הסטודיו שתאפשר לכם לצפות, להוריד ולשתף את התמונות בכל הפלטפורמות שתרצו

צילומי ניו-בורן- מחיר חבילת Permium

1000-1200
 • צילום בסטודיו או בבית, כולל אביזרים מתאימים
 • עריכה מקצועית לכל תמונות
 • מסגרת דקורטיבית גדולה במתנה
 • ניתן להזמין אלבומים מעוצבים בעלות נוספת
 • כל התמונות ינתנו על גבי האפליקציה המיוחדת של הסטודיו שתאפשר לכם לצפות, להוריד ולשתף את התמונות בכל הפלטפורמות שתרצו
ניו בורן - צילום רגליים בשחור לבן
ניו בורן - צילום מקרוב

נעים מאוד 🙂

נתנאל תבל עם המשפחה

שמי נתנאל תבל, נשוי לדנית ואב לדניאל יניב. בעל עסק לצילום מירושלים. בעל תואר בפוליטיקה ותקשורת מהמכללה האקדמית הדסה, אך למרות זאת, הדבר שמאפיין אותי מכל הוא האהבה למצלמה וליצירת הזיכרונות לאנשים ברגעים המרגשים של חייהם. המצלמה מלווה אותי מאז שאני זוכר את עצמי ויחד איתה, אני מנציח כל מה שנמצא סביבי. כבר 9 שנים (מתוכן שנה וחצי בניו-יורק) שאני מצלם אירועים, זוגות בהריון, תינוקות ומשפחות באופן קרוב ומקצועי ואני נהנה מזה בכל פעם מחדש! עם הניסיון שצברתי, הציוד הכי חדיש, חדוות היצירה ותחושת השליחות שקיימים בי, אני (ואנשי הצוות היקרים הפועלים לצידי), מבטיח להפוך כל יום צילום או אירוע לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת – עבורכם!

ניו בורן עם ההורים בטבע
צילומי ניו בורן באירוע - שחור לבן
צילומי ניו בורן עם אמא באירוע

שאלות ותשובות על צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן הם לרוב יום צילומים מיוחד בו מתעדים ומצלמים תינוקות חדשים שנולדו ממש לאחרונה, ברגעים הכי מתוקים ויפים שלהם בשלב זה של חייהם. האם כל צילום שאנו עושים לתינוק שנולד נחשב לצילום ניו בורן? אולי מבחינה טכנית בלבד, שכן צילומי ניו בורן מקצועיים נעשים על ידי צלם מנוסה בסוג הצילום הזה עם ציוד צילום איכותי ומתקדם כמובן, ועריכה קפדנית של התמונות ויצירת מזכרות לאחר מכן.
מחיר צילומי ניו-בורן נע בין 500 ש"ח ל- 1,400 ש"ח והמחיר כמובן תלוי בפרמטרים שונים כמו: ניסיונו של הצלם, מקום ביצוע הצילומים, אורך הצילומים ועוד. אנו מציעים חבילות שונות לצילומי ניו בורן שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם.
הזמן המומלץ לצילומי הניו בורן הוא כאשר התינוק בגיל חמישה ימים עד שבועיים. בזמן הזה התינוקות ישנים לרוב ונמצאים בתנוחה עוברית מתוקה במיוחד. חשוב לציין כי במידה ותעדיפו לעשות זאת בגיל מאוחר יותר זה לגמרי תלוי בכם וניתן להתאים את הצילום לגילאים מאוחרים. כמו כן ישנן חבילות צילום נוספות לגילאים מאוחרים יותר כמו קייקסמאש סביב גיל שנה, נשמח לפרט ולהסביר עליהן יותר בהרחבה למי שמעוניין.
במיוחד בגילאים המוקדמים יותר, התינוקות המתוקים נוטים לישון שעות רבות במהלך היום, מה שמאפשר לצלם אותם בנחת ולשנות להם בקלות את הפוזות למצלמה. בנוסף חשוב לזכור כי המתוקי לא תמיד מתיישר לפי לוח הזמנים שהגדרנו וחשוב לקחת את יום צילומי הניובורן בסבלנות ובכיף.
לא משנה היכן יערכו הצילומים, הסטודיו (ובמקרה זה – "פרפרים סטודיו לצילום") ידאג לכל מה שצריך לקראת הצילומים – החל מאקססוריז שונים ועד לרקעים. מה שתוכלו לעשות מצדכם הוא לדאוג שהקטן או הקטנה שבעים ונינוחים ולחשוב על כל מיני רעיונות מקוריים משלכם לתמונות ייחודיות.
צילומי ניו בורן נמשכים בדרך כלל כשעה-שעתיים עד ארבע שעות וזה תלוי בהיק, החבילה שרכשתם מהצלם. בסטודיו פרפרים, נקפיד שהצילומים יימשכו עד שתהיו שבעי רצון ומרוצים מהתוצאות הסופיות. כמובן שלא נרצה להתיש יותר מדי את החמוד או החמודה שלכם.
צילומי ניו בורן לרוב מתקיימים בסטודיו המאפשר לבחור ולשנות רקעים ולהשתמש במגוון רחב של אקססוריז (כמו שאנחנו מציעים) או אצלכם בבית, בסביבה הטבעית של התינוק או התינוקת.

המלצות

שקופית קודמת
שקופית הבאה
צילומי ניו בורן עם אמא
צילומי ניו בורן עם אבא - שחור לבן
ניו בורן - צילום ידיים בשחור לבן
ניו בורן בטבע

מזל טוב ענקי להולדת התינוק/ת!

אשמח מאד לקחת חלק בחוויה המיוחדת הזאת וליצור לך מזכרת מתקופה קסומה ובלתי נשכחת! השאירי פרטים ואחזור אלייך עם מידע נוסף לגבי צילומי ניו בורן

נגישות