בלוג

צילום הריון - רק בטן

עשרה טיפים לצילומי הריון מושלמים ובלתי נשכחים

אנחנו בטוחים שכמו יתר הדברים שמעסיקים אותך לקראת הלידה, חשוב לך במיוחד שגם צילומי ההיריון יהיו לא פחות ממושלמים. במיוחד בעבורך, מתוך הניסיון העשיר שלנו בתחום ומאות נשים שליווינו ביום צילום ההיריון המרגש, ריכזנו כאן עשרה טיפים מנצחים ורעיונות לצילומי הריון שיהפכו את היום הזה להכי טוב שהוא יכול להיות.

להמשך קריאה »
צילומי הריון בבית

צילומי הריון מקוריים

מה הזמן הנכון לצילומי הריון? בחירת הזמן המדויק לצילומי ההיריון היא חלק חשוב מאד בתהליך. רצוי שלא לבחור את אחד מחודשי ההיריון המוקדמים, שם היופי והקסם שבהריון אינם באים לידי ביטוי באופן המיטבי, ומאידך לא לעשות את זה בהריון מתקדם במיוחד שעבור נשים רבות הוא תקופה פחות נוחה וקלילה. מומלץ לבחור

להמשך קריאה »

נעים מאוד 🙂

נתנאל תבל עם המשפחה

שמי נתנאל תבל, נשוי לדנית ואב לדניאל יניב. בעל עסק לצילום מירושלים. בעל תואר בפוליטיקה ותקשורת מהמכללה האקדמית הדסה, אך למרות זאת, הדבר שמאפיין אותי מכל הוא האהבה למצלמה וליצירת הזיכרונות לאנשים ברגעים המרגשים של חייהם. המצלמה מלווה אותי מאז שאני זוכר את עצמי ויחד איתה, אני מנציח כל מה שנמצא סביבי. כבר 9 שנים (מתוכן שנה וחצי בניו-יורק) שאני מצלם אירועים, זוגות בהריון, תינוקות ומשפחות באופן קרוב ומקצועי ואני נהנה מזה בכל פעם מחדש! עם הניסיון שצברתי, הציוד הכי חדיש, חדוות היצירה ותחושת השליחות שקיימים בי, אני (ואנשי הצוות היקרים הפועלים לצידי), מבטיח להפוך כל יום צילום או אירוע לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת – עבורכם!

ממליצים עליי

Previous
Next
נגישות
Open chat